•  

O nas

Przedsiębiorstwo Urban istnieje na rynku branżowych usług już wiele lat! Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych oraz budowlanych.

Przez cały okres istnienia współpracowaliśmy tylko z najlepszymi, zaufanymi kierowcami. Pozostało tak do dziś. Nie możemy pozwolić sobie na przekazanie opieki towarem naszych Klientów komuś nie do końca odpowiedzialnemu. Dzięki najlepszym, utalentowanym kierowcom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu transport materiałów w jak najkrótszym czasie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego Klienci naszej firmy mają gwarancję wykonania usług skrojonych na miarę ich oczekiwań.

Dodatkowym profilem naszej firmy jest projektowanie oraz montaż dachów i tarasów w systemie odwróconym. To bardzo popularny sposób zaadoptowania powierzchni pod własny ogród lub taras widokowy. Nasza firma oferuje Państwu wykonanie takiego typu inwestycji na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wykonanie prac oraz fachowe doradztwo w tym zakresie.

Mając na uwadze silną konkurencję oraz wysokie oczekiwania Klientów wciąż poszerzamy naszą ofertę oraz kwalifikacje. Na bieżąco śledzimy branżowy rynek nowinek technologicznych, które wdrażamy we własny system pracy! Na co dzień używamy materiałów oraz urządzeń najlepszych producentów, dlatego możemy państwu zagwarantować wykonanie dachów odwróconych w zgodzie ze wszelkimi normami.

Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm oraz rzetelność wykonania zlecenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klienta, dzięki czemu mamy możliwość realizacji zamówienia według jego indywidualnego życzenia! Kładziemy nacisk na ciągły kontakt ze zleceniodawca na każdym etapie realizowanej inwestycji!